Givenchy Artemis Gold

Jmenuji se Givenchy Artemis Gold a jsem Labradosrský retriever. Narodila jsem se 11.11.2006 v Kyselce své mamince Tsarine Misantos a tatínkovi Iron Man Draco spolu se svými dvěma brášky a pěti sestřičkami. Já jsem se narodila jako šestá v 5h ráno. Až na mé dvě sestřičky, které jsou černé, jsme všichni čokoládově hnědí. Bydlím v Praze a chodím velmi ráda na procházky do Hostivařského lesoparku. Jsem přátelská a milá. Nad mým pohledem se všichni rozplývají :-) Teda tak to alespoň všichni řikají :-) Hlavně, že se máme s páníčkama rádi a líbim se hlavně jim.

Také mě páníčkové vzali na RTG kloubů, sice se mi to moc nelíbilo a chtělo se mi moc spinkat, ale klouby mám v pořádku, což je prý nejdůležitější. Mám DKK 0/0 a DKL 0/0. Klouby mi vyhodnocoval pan MVDr. Jiří Šebek.

Také jsem složila OVVR (více v sekci Zkoušky) a byla na třech výstavách z toho byla jedna mezinárodní a dvě klubové (více v  sekci Výstavy)

Již mám splněny všechny podmínky k uchovnění. Příští rok bych chtěla mít na jaře štěňátka. Snad se všechny naše plány povedou...

 


Historie projektu

Vytvořit si stránky mě napadlo hned, jakmile moji kamarádi již stránky měli založené. Chtěla jsem se podělit se všemi o svých zážitcích a taky jsem chtěla dát vědět všem, jaká jsem. Panička mi se stránkami moc pomáhá :-).

Vaše kamarádka Givenchy