Kniha návštěv

Datum: 20.02.2009

Vložil: Kikousheq

Titulek: .......

Ahoj, já jsem ze Šumperka a mám taky labradorského retrieva Dastyho. Jsou mu 2 roky. je milý, přátelský, hravý a m,oooc roztomilý. Ale to jsou skoro všichni labratoři. Kdyžtak se ozvy na e-mail: kristyna.krnavkova@seznam.cz

Pac a haf Kikousheq s Dastíkem

—————

Datum: 13.03.2009

Vložil: Martina (panička Givinky)

Titulek: Re: .......

Ahojky. My jsme z Prahy a z Příbramska. Nemám teď na Givinku moc pracovně čas, chodíme se jen procházet a občas hodíme nějaký ten aport. Už se těšíme na léto a na vodu, kterou Givinka, asi jako všichni retrieveři, miluje. Máte nějaké zkoušky? A co vyšetření kloubů a očí a jakou máte barvu? Pošli nám, prosím fotku na email, který je uvedený v kontaktech, díky moc. Máte nějaké www stránky? Kdyžta, prosím pošli odkaz, díky. Pac a haf Martina a Givinka

—————

Datum: 28.07.2008

Vložil: eva

Titulek: oči

Ahojky ! Už vám přislo vyšetření očí? Nám dorazilo dnes s výsledkem PRCD-clear. Mám radost !!! Tak ať vám to vyjde stejně ! A jak se máte holky ?

—————

Datum: 29.06.2008

Vložil: evines

Titulek: autogram?

Jako viděla jsem Tě v časáku vyfocenou a něco o Tobě napsáno, to ses taky nepochlubila ;) Dostanu autogram??

—————

Datum: 01.07.2008

Vložil: Martina

Titulek: Re: autogram?

Ahoj Evi, dloho jsem se na stránky nedostala kvůli práci. Už je to tu trošku aktualizovanější. Autogram Ti dám :-) Nepřišlo mi to ani důležité Ti řikat, že publikuju v časáku. Snad se Ti návrh líbil. Jinak se můžeš kouknout na mé 2. stránky: www.navrhyzahrad.webnode.cz
Moc tam toho taky neni, nějak nestíhám :-(
Jak dopadlo zkouškové?
Celkem mám z toho uchovňování hlavu jak balon. Nejdřív potřebuju vymyslet název chovatelské stanice, tak pokud budeš mít nějaké nápady, tak velmi ráda přijímám, no a pak potřebuju Givi vyfotit ještě v postoji, díky Tobě už portrét hlavy máme. Jsme za to moc vděčné, moc se Ti povedl :-)
Jméno Bronwyn opravím, sorry. Hlavní je stejně, že to tam Brony sluší :-)
Kdy půjdete na procházku? Kdyžtak se ozvěte. Pa M a packu přidává Gí :-)

—————

Datum: 23.06.2008

Vložil: evines

Titulek: gratuluji

Tak uz jsem si to na netu zjistila, moc gratuluju k tomu uzasnemu vysledku 232b !! Doufam ze brzo napises jak to probihalo, jste teda sikovny ! Takže podmínky chovnosti splněny! To je super!

—————

Datum: 23.06.2008

Vložil: Evines

Titulek: ovvr

Téééda, to jsem ale smutná, že jsi nám ani nedala vědět, že máte web :( Mimochodem, Brony se píše Bronwyn a ne Bronwin :)) JAK DOPADLY OVVR ????

—————

Datum: 26.05.2008

Vložil: Alča

Titulek: Pochvala a přání

Ahoj holky, máte moc pěkné stránky :-), držím palce, ať vám v příštím roce vyjde vše, na co se těšíte (včetně štěňátek :-)) A.

—————

Datum: 04.06.2008

Vložil: Martina

Titulek: Re: Pochvala a přání

Děkujeme Alčo, jsi moc hodná :-)
Pac a haf Martina a Givenchy

—————